• ##1slidealt##
  • ##2slidealt##
  • ##3slidealt##

Zabudowa kuchenna w ostatnim czasie stała się dość modnym rozwiązaniem dla ludzi, którzy bezustannie poszukują nowatorskich trendów, rozwiązań i opcji, dla których istotne jest urządzenie kuchni w sposób nie tylko praktyczny, ale też miły dla oczu. Najważniejsze by kuchnia była dopasowana do potrzeb jej użytkowników. W schematycznych przestarzałych kuchniach wszystkie meble i urządzenia kuchenne stały osobno. Rozwiązania takie blokowały powierzchnię użytkową w szczególności blatu. Zabudowując zmywarkę uzyskuje się parędziesiąt centymetrów dodatkowego blatu, a zabudowując mikrofalówkę w specjalnie do tego przykrojonych szafkach również kuchnia nie traci na przestrzeni, a w dodatku wygląda elegancko.

Przykładowa zabudowa kuchenna uwzględniająca wymiary pomieszczenia

W zabudowanej kuchni wszystko jest pochowane, każdy instrument ma swoje potajemne położenie w jednej z szafek, z tej przyczyny coraz więcej ludzi stawia na kuchnie będące w zabudowie. W największym stopniu jednak lubione są zabudowy mebli na poddaszach, gdzie przestrzeń do zagospodarowania jest niezwykle skomplikowana. Realizując z ekspertem plan zabudowy kuchni powinno się położyć nacisk, że dla miejsc, które zazwyczaj są wolne z powodu komplikacji z ich zagospodarowaniem pragniemy odnaleźć sprawne wyjście by wyczerpać pustą powierzchnię.

Kuchnie nowoczesne
Mocną stroną naszych projektantów w tej kwestii jest prostota. Stylistyka oparta jest na nowoczesnych, niemniej jednak nie zwyczajnych rozwiązaniach. Bez bezużytecznych dekoracji, lecz z mocnymi akcentami kolorystycznymi.
Kuchnie funkcjonalne
Wielofunkcyjna kuchnia może pełnić funkcję jadalni, w której może gromadzić się cała rodzina podczas wszelkich posiłków, lecz także pomieszczenia w którym nieraz ugaszczamy gości. Nasze rozwiązania zapewnią wygodę w użytkowaniu, zarazem zachowując klasę.
Kuchnie klasyczne
Nasi konstruktorzy zabiorą Ciebie w wzruszającą podróż do kuchni, którą możesz wspominać z młodych lat. Szczegółowo stylizowane meble i akcesoria pozwolą odtworzyć klimat swojskiej, jednak wytwornej kuchni.